• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Radosnym wydarzeniem ostatnich dni był apel podsumowujący osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 31 im. Czesława Miłosza, który odbył się 25 stycznia 2017 r. Uroczystość poprowadzili –Amelia Bukało z klasy 1BG i Wojciech Pyś z II AG.

Pani Dyrektor Bożena Wąs pochwaliła uczniów za zaangażowanie w życie szkoły.

Pani Dyrektor Danuta Jankowska – Okoń wręczyła dyplomy i słodkości Gimnazjalistom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, wyróżnili się zachowaniem, aktywnością społeczną i artystycznymi dokonaniami.

Najlepsze wyniki uzyskały klasy pierwsze. Uczennicą o najwyższej średniej i wzorowym zachowaniu jest Ania Pokojska. Gratulacje należą się też tym uczniom, którzy znaleźli się w czołówce. Są to oprócz Ani:

Łukasiewicz Joanna

Świerkowski Piotr

Marczak Łukasz

Paluch Emilia

Pyś Wojciech

Susz Jakub

Nowak Aleksandra

Data Ada

Kozarzewski Piotr

Dyplom i nagrodę otrzymał Filip Przygodzki, który nie opuścił żadnej godziny w ciągu całego półrocza.

Nagrody ufundowała Rada Rodziców, były to m.in. pendrivy i bony do EMPiK-u.

Pani pedagog, Magdalena Majewska, mówiła o zachowaniu w szkole, pani Bożena Zapotoczna, opiekun Samorządu Szkolnego, przyznała dyplomy za Ligę Klas i Pokaz Talentów, a Pani Magdalena Zatoń wręczyła dyplomy za Szkolny Konkurs Recytatorski.

Jak zwykle zachwycił występ Jakuba Susza, jednego z uczestników Wieczoru Talentów, który poruszył wszystkich swoim śpiewem!

Pani Dyrektor Danuta Jankowska – Okoń, po apelu, zaprosiła organizatorów uroczystości i najbardziej aktywnych społecznie uczniów na mały poczęstunek!

Rozpoczął się już kolejny semestr nauki! Tak więc „Do dzieła”! Życzymy wszystkim powodzenia!

zobaczcie galerię zdjęć

wyszukaj

licznik odwiedzin

2154261
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1390
2918
16385
691098
50006
71642
2154261

Your IP: 54.196.42.146
2018-06-22 13:05

bip logo                lacertaplanszoweczkacube