Radosnym wydarzeniem ostatnich dni był apel podsumowujący osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 31 im. Czesława Miłosza, który odbył się 25 stycznia 2017 r. Uroczystość poprowadzili –Amelia Bukało z klasy 1BG i Wojciech Pyś z II AG.

Pani Dyrektor Bożena Wąs pochwaliła uczniów za zaangażowanie w życie szkoły.

Pani Dyrektor Danuta Jankowska – Okoń wręczyła dyplomy i słodkości Gimnazjalistom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, wyróżnili się zachowaniem, aktywnością społeczną i artystycznymi dokonaniami.

Najlepsze wyniki uzyskały klasy pierwsze. Uczennicą o najwyższej średniej i wzorowym zachowaniu jest Ania Pokojska. Gratulacje należą się też tym uczniom, którzy znaleźli się w czołówce. Są to oprócz Ani:

Łukasiewicz Joanna

Świerkowski Piotr

Marczak Łukasz

Paluch Emilia

Pyś Wojciech

Susz Jakub

Nowak Aleksandra

Data Ada

Kozarzewski Piotr

Dyplom i nagrodę otrzymał Filip Przygodzki, który nie opuścił żadnej godziny w ciągu całego półrocza.

Nagrody ufundowała Rada Rodziców, były to m.in. pendrivy i bony do EMPiK-u.

Pani pedagog, Magdalena Majewska, mówiła o zachowaniu w szkole, pani Bożena Zapotoczna, opiekun Samorządu Szkolnego, przyznała dyplomy za Ligę Klas i Pokaz Talentów, a Pani Magdalena Zatoń wręczyła dyplomy za Szkolny Konkurs Recytatorski.

Jak zwykle zachwycił występ Jakuba Susza, jednego z uczestników Wieczoru Talentów, który poruszył wszystkich swoim śpiewem!

Pani Dyrektor Danuta Jankowska – Okoń, po apelu, zaprosiła organizatorów uroczystości i najbardziej aktywnych społecznie uczniów na mały poczęstunek!

Rozpoczął się już kolejny semestr nauki! Tak więc „Do dzieła”! Życzymy wszystkim powodzenia!

zobaczcie galerię zdjęć

Your IP: 54.146.59.51