• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Wykaz zajęć dodatkowych nauczycieli w roku szkolnym 2016/2017

L. p

Nazwisko i imię

Zajęcia dodatkowe i konsultacje

Godziny zajęć

Nr sali

mgr Alonczyk Ewa

PRZEDMIOTY EKONOMICZNE

Przygotowanie do egzaminu zawodowego

Konsultacje

wtorek 14:10 – 14:55

czwartek 15;00 – 15:45

59

mgr Bobowski Kordian

JĘZYK ANGIELSKI

Przygotowanie do matury

Konsultacje

WTOREK 7:10 – 7:55

Poniedziałek 7:10 – 7:65

230

mgr Bajda Marlena

JĘZYK NIEMIECKI

Zajęcia wyrównawcze

Konsultacje

poniedziałek 14:10 – 15;00

poniedziałek 7:10 – 7:55

120

mgr Bałuka Maria

MATEMATYKA

Zajęcia wyrównawcze

wtorek 14:10 – 14:55

środa 8:00 – 8:45 (co 2 tydzień)

34

mgr Cwenar Albert

ZAJĘCIA REKREACYJNO-SPORTOWE Szachy

Zajęcia w ramach World Games

Piątek 14:10 – 14:55

środa 15:00

Blok sportowy

mgr Czernikowski Jacek

ZAJĘCIA REKREACYJNO-SPORTOWE

Tenis stołowy

poniedziałek 14:10 – 15:30

Blok sportowy

mgr Cyburt Robert

INFORMATYKA

Kółko informatyczne

Konsultacje

CZWARTEK 13;00 – 14;05

W G POTRZEB

29

mgr Ellas Agnieszka

JĘZYK POLSKI

Edukacja teatralna

Konsultacje

WG POTRZEB

ŚRODA 14:05 – 14:50

227

mgr Flejterska Aleksandra

CHEMIA

Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek 13:20 – 14:55

246

Ks. Głodowicz Tomasz

RELIGIA

Wolontariat

PIĄTEK 14:10 – 14:55

57

mgr Gołębiowski Piotr

ZAJĘCIA REKREACYJNO-SPORTOWE Piłka siatkowa chłopcy - liceum

Konsultacje

środa 15:05 – 16:30

Blok sportowy

mgr Grabalska Iwona 

JĘZYK ANGIELSKI

Przygotowanie do egzaminu

Konsultacje

środa 14:10 – 15:00

poniedziałek 14:10 – 15:00

126

mgr Gromala Dominika

HISTORIA/WoS

Koło Miłośników Dolnego Śląska

Konsultacje

wg potrzeb

wtorek 14:10 – 14:55

230

mgr Hołowiak–Buranicz Paulina

MATEMATYKA / PRZEDMIOTY EKONOMICZNE

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Konsultacje

czwartek 14:10 – 14:55

poniedziałek 14:10 – 14:55

37

mgr Jakielaszek Halina

WoS / HISTORIA

Przygotowanie do matury WoS

Konsultacje

czwartek 14:10 -14:55

228

mgr Jakubska Edyta

JĘZYK NIEMIECKI

Ratunku niemiecki mam problem

Konsultacje

ponoedziałek 7:00 – 7:45

piątek 8:00 – 8:45

154

mgr Jankowiak Danuta

GEOGRAFIA

Przygotowanie do matury

Konsultacje

wg potrzeb

środa 14:10 -14:55

152

mgr Jankowska Iwona

JĘZYK POLSKI

Konsultacje

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

poniedziałek 14:10 – 14:55

Wtorek 13:20 – 14:05

247

mgr Jankowska-Okoń Danuta

JĘZYK POLSKI

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

CZWARTEK 13:29 – 14:05

247

mgr Kaczor Dominika

HOTELARSTWO

Wspieranie uczniów w przedmiotach zawodowych

Konsultacje

PPĄTEK 14:05 – 14:55

WTOREK 7:20 – 8:00

35

mgr Kamińska Anna

Zajęcia dla maturzystów

Zajęcia wspomagające uczniów

WTOREK 14:00 – 14:45

ŚRODA 14:00 – 14:45

Biblioteka

mgr Kawecka Małgorzata

PRZEDMIOTY ZAWODOWE /PLASTYKA

Zajęcia plastyczne

PIĄTEK 8:00 – 8:45

224

mgr Kleiber Magdalena

HOTELARSTWO/TURYSTYKA

Przygotowanie uczniów do egzaminów zawodowych

Konsultacje

Raz w miesiącu w sobotę - 4 godziny

WTOREK 15:00 – 15:45

34

24.      /150

mgr Kłębek Tomasz

JĘZYK ANGIELSKI

Koło maturalne

Zajęcia wyrównawcze

CZWARTEK 13:20 – 14:05

CZWARTEK 14:10 – 14:55

127

mgr Kowalewska Beata

JĘZYK POLSKI / WOK

Aktywność kulturalna

Konsultacje

WG POTRZEB

CZWARTEK 7:15 – 8:00 (co 2 tygodnie)

253

mgr Krupka Agnieszka

JĘZYK NIEMIECKI

Język obcy zawodowy

Konsultacje

ŚRODA 8: 00 – 8:45

CZWARTEK 7:05 – 7:50

123

mgr Kurbel Leokadia

MATEMATYKA

Kółko matematyczne – przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Konsultacje – przygotowanie do matury

PONIEDZIAŁEK 14:10 – 14:55

WTOREK 14:10 – 14:55

125

mgr Kuśmierek Karolina

JĘZYK ANGIELSKI

Przygotowanie do matury

Konsultacje

ŚRODA 8:00 – 8:45

CZWARTEK 14:10 – 14:55

122

mgr Łukasiewicz Ewa

MATEMATYKA

Zajęcia wyrównawcze

Przygotowanie do egzaminu

Koło matematyczne

CZWARTEK 14:10 – 14:55 (co 2 tyg.)

CZWARTEK 14:10 – 14:55 (co 2 tyg.)

ŚRODA 14:10 – 14:55

30

mgr Majewska Magdalena

Opieka nad uczniami drugorocznymi

WG POTRZEB

135

mgr Marczyk-Wyrębkiewicz Dorota

ZAJĘCIA REKREACYJNO-SPORTOWE

Zajęcia sportowe – Word Games

Grupa samorozwojowa

ŚRODA 15:00 – 15:45

CZWARTEK 14:10 – 14:55

Blok sportowy

mgr Michalik Grażyna

JĘZYK POLSKI

Przygotowanie do matury

Wyrównywanie szans

CZWARTEK 14:10 – 15:45

254

mgr Nowakowska Joanna

HISTORIA

Konsultacje

Kółko gier planszowych 

CZWARTEK 14:10 -14:55

poniedziałek 14:10-14:55

211

mgr Okurowska Anna

RELIGIA/WDŻ

Wolontariat

Konsultacje

PIĄTEK 14:10 – 14:55

WTOREK/ŚRODA 14:10 – 14:55

57

mgr Olszewska-Puszczyk Ewa

ZAJĘCIA REKREACYJNO-SPORTOWE Piłka siatkowa – Gim.

Piłka siatkowa – ponadgim.

Rozgrywki szkolne – World Games

WTOREK 15:00 – 16:30

CZWARTEK 15:00 – 16: 30

ŚRODA 15:00 – 16: 30

Blok sportowy

mgr Płatek Aleksander

ZAJĘCIA REKREACYJNO-SPORTOWE

Koszykówka – gimnazjum

Koszykówka - ponadgimazjalna

PIĄTEK 14:00 – 17:00

Blok sportowy

37.      bL

mgr Pytlarz Beata

Zajęcia dla dyslektyków

ŚRODA 14:00 -14:45

Biblioteka

mgr Rapacz-Bubeła Agnieszka

JĘZYK ANGIELSKI

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Zajęcia wyrównawcze

PONIEDZIAŁEK 14:10 – 14:55

PONIEDZIAŁEK 15:00 – 14:45

225

mgr Rudkiewicz Mariusz

MUZYKA / INFORMATYKA

Zajęcia wokalne

Konsultacje

ŚRODA 14:10 – 14:55

PIĄTEK 14:55 – 15:40

32

mgr Sęga Dorota

MATEMATYKA / FIZYKA

Koło matematyczne

Koło fizyczne

WTOREK 13:20 – 14:05

CZWARTEK 14:10 – 14:55

124

250

mgr Sobański Krzysztof

MATEMATYKA

Przygotowanie do matury

Konsultacje

PONIEDZIAŁEK 8:00 – 8:45

WTOREK 14:10 – 14:55

58

mgr Sobik Grażyna

GEOGRAFIA TURYSTYCZNA I INFORMACJATURYSTYCZNA

Wspieranie uczniów w przedmiotach zawodowych

Konsultacje

WG POTRZEB

WTOREK 14:10 – 14:55

60

mgr Solarska Barbara

JĘZYK NIEMIECKI

Konsultacje

Zajęcia wyrównawcze

ŚRODA 14:10 – 14: 55

PIĄTEK 13:20 – 14:05

108

mgr Szelwicka Barbara

PRZEDMIOTY ZAWODOWE

Przygotowanie do konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

Konsultacje

PONIEDZIAŁEK 14:10 – 14:55

ŚRODA 14:10 – 14:55

229

mgr Szurek-Nawrat Katarzyna

PRZEDMIOTY ZAWODOWE / BIOLOGIA

Konsultacje / Koło przedmiotowe

PONIEDZIAŁEK 14:55 – 15:40

mgr Tarasek Zuzanna

JĘZYK POLSKI

Przygotowanie do matury

Konsultacje

CZWARTEK 13:20 – 14:05

CZWARTEK 14:10 – 14:55

129

mgr Targońska-Kupka Olga

ZAJĘCIA REKREACYJNO-SPORTOWE

Koszykówka dziewcząt - SKS

WTOREK 15:00 – 16:30

Blok sportowy

mgr Uściła Iwona

FIZYKA

Zajęcia wyrównawcze

Przygotowanie do egzaminu

ŚRODA 14:10 – 14: 55 (co 2 tyg.)

CZWARTEK 14:10 – 14: 55 (co 2 tyg.)

60

mgr Wildbret-Tuszyński Jacek

GEOGRAFIA TURYSTYCZNA

Koło turystyczne i koło gier planszowych

Przygotowanie do egzaminu zawodowego

Konsultacje

ŚRODA 14:10 – 14:55 (co 2 tyg.)

ŚRODA 14:10 – 14:55 (co 2 tyg.)

WTOREK 7:20 – 8:00

153

mgr Wiśniowska Magdalena

JĘZYK ANGIELSKI

Przygotowanie do matury ustnej

Zajęcia wyrównawcze

WTOREK 12:30 – 13:15

CZWARTEK 14:10 – 14: 55

210

mgr Włoch Anna

HISTORIA /WoS

Przygotowanie do matury

Konsultacje

CZWARTEK 14:10 – 14:55

WTOREK 14:10 – 14:55

252

mgr Zając Danuta

PRZEDMIOTY ZAWODOWE

Przygotowanie do egzaminów zawodowych

Konsultacje

CZWARTEK 14:10 – 14:55

PONIEDZIAŁEK 14:10 – 14:55

36

mgr Załuska Ewa

BIOLOGIA –

Przygotowanie do egzaminu gim.

Konsultacje / przygotowanie do matury

Sobota (po ustaleniu z uczniami)

ŚRODA 14:10 – 14: 55

151

mgr Zapotoczna Bożena

ZAJĘCIA REKREACYJNO-SPORTOWE Zajęcia rekreacyjne i fitness – Word Games

Samorząd uczniowski

ŚRODA 15:00 – 15:45

CZWARTEK 13:20 : 14:05

Blok sportowy

mgr Zatoń Magdalena

JĘZYK POLSKI

Koło teatralne

Konsultacje

CZWARTEK 14:10 – 15: 30

ŚRODA 14:10 – 14: 55

251/sala teatralna

251

wyszukaj

licznik odwiedzin

1558644
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
624
1520
8018
106785
26195
33126
1558644

Your IP: 54.146.59.51
2017-08-18 08:57

bip logo                lacertaplanszoweczkacube