• 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg

31.03.2017 r. w Zespole Szkół nr 3 odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Poezji Mówionej i Śpiewanej Czesława Miłosza. Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem, zgłosiło się 40 uczestników ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Swoją obecnością zaszczycili nas zacni goście: Pan Jerzy Kruk- prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Metalowiec, Pan Robert Grabe- kierownik Rady Osiedla Muchobór Mały, Pani Halina Łuć- Przewodnicząca Rady Osiedla Muchobór Mały oraz Pani Aldona Olechno- Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 28.

W tym roku mieliśmy też wielu sponsorów nagród: Wrocławski Teatr Współczesny oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalowiec- te

Czytaj więcej...

“CAŁA ZIEMIA JEST NIBY POEMAT,

A SŁOŃCE NAD NIĄ PRZEDSTAWIA ARTYSTĘ”

REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

POEZJI MÓWIONEJ I ŚPIEWANEJ CZESŁAWA MIŁOSZA

 DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW I SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

PATRONAT: WROCŁAWSKI TEATR WSPÓŁCZESNY

 1. 1.Organizator:
  ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 WE WROCŁAWIU

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 1. 2.Czas i miejsce konkursu:
  31 marca 2017, godz. 9.00
  sala teatralna Zespołu

Czytaj więcej...

apel 1

Radosnym wydarzeniem stycznia był apel podsumowujący osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 31 im. Czesława Miłosza.

Uczniowie wyróżniający się nauką, zachowaniem, aktywnością społeczną i artystycznymi dokonaniami otrzymali nagrody i dyplomy.

Najlepsze wyniki uzyskały klasy pierwsze. Uczennicą o najwyższej średniej i wzorowym zachowaniu jest Ania Pokojska .

Gratulacje należą się też tym uczniom, którzy znaleźli się w czołówce. Są to oprócz

Czytaj więcej...

   

19.12.2016 klasa I AG zaprosiła swoich rodziców do sali teatralnej, gdzie uczniowie zaprezentowali przygotowane wraz z Panią Grażyną Michalik jasełka. Rodzice przyjęli bardzo ciepło występ swoich dzieci, nagrodzili ich pracę gromkimi brawami. Zachęceni włączyli się do wspólnego śpiewania kolęd. 

Jedni pięknie się prezentują, inni ciężko pracują…

Na filmie nagranym przez telewizję Echo 24 możecie zobaczyć wywiad z Panią Tatianą Drzycimską przeprowadzony we Wrocławskim Teatrze Współczesnym w czasie warsztatów z aktorką, Panią Beatą Rakowską. W tle widać uczniów ZS nr 3, którzy pracują z Panią Beatą. 

zobaczcie materiał filmowy

 

18.12.2016- szara, deszczowa, smutna niedziela; dziś po raz drugi przyszliśmy do Hospicjum Ojców Bonifratrów, tym razem z naszym autorskim spektaklem, który powstał w ramach projektu „Jak poprzez teatr poznawać świat”. Mogło go obejrzeć tylko czterech pensjonariuszy hospicjum, ale mimo to nasze emocje były silniejsze niż wczoraj we Wrocławskim Teatrze Współczesnym, kiedy występowaliśmy przed wypełnioną po brzegi widownią Sceny Na Strychu. Pacjenci

Czytaj więcej...


 17.12.2016r. - to już finał naszego projektu teatralnego „Jak 
poprzez teatr poznawać świat”. Młodzież klas I AG, I ATO i IBTH po warsztatach z aktorką Wrocławskiego Teatru Współczesnego, Panią Beatą Rakowską i po długim maratonie prób wystawiła wreszcie na Scenie Na Strychu, Wrocławskiego Teatru Współczesnego, swój autorski, długo przygotowywany spektakl, na podstawie napisanego przez siebie scenariusza. Widownia nabita po brzegi, zabrakło

Czytaj więcej...

wyszukaj

licznik odwiedzin

1558634
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
614
1520
8008
106785
26185
33126
1558634

Your IP: 54.146.59.51
2017-08-18 08:57

bip logo                lacertaplanszoweczkacube